fbpx
Food Secrets – Zdrowa zmiana na dobre

WSPARCIE W ODCHUDZANIU I
ZMIANIE NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

POZWÓL, ŻE OPOWIEM CI PEWNĄ HISTORIĘ

Gosia jest po trzydziestce i ma nadwagę. Odkąd pamięta jest na diecie i zdrowo się odżywia. Jak każdy ma w życiu swoje stresy, a żeby uzyskać wymarzoną sylwetkę stosowała różne sposoby: suplementy odchudzające, głodówki, diety płynne czy detoxy. Jedynym trwałym efektem był „rozchwiany” metabolizm. Diety, które stosowała Gosia były różne, na niektórych nawet chudła. Problem polegał na tym, że diety te były nudne, niesmaczne lub po prostu męczące. Najgorsze były wyjazdy czy imprezy, wtedy pojawiał się kryzys. Najczęściej po zakończeniu diety prędzej czy później kilogramy wracały.

Gosia jest załamana i nie ma już pomysłu jak zabrać się za odchudzanie. Zawsze na początku diety miała motywację i przestrzegała wszystkich zasad. Z czasem się to zmieniało, aż w pewnym momencie traciła siłę na jakiekolwiek diety. Pewnie od kolejnego poniedziałku Gosia znowu spróbuje wygrać tę nierówną walkę.

Brzmi znajomo? To wcale nie musi tak wyglądać!

JAK SIĘ (NIE) ODCHUDZAĆ?

Zazwyczaj odchudzanie kojarzy się z restrykcyjną dietą i wyrzeczeniami. Przechodzimy na dietę i nasze życie zmienia się o 180 stopni. Zakupy, pudełka, rozpiski – istny zawrót głowy. A trzeba jeszcze funkcjonować poza tym wszystkim. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma innego wyjścia, trzeba się dostosować i już. Ale ja się z tym absolutnie NIE ZGADZAM!

Odchudzanie wcale nie musi oznaczać samych wyrzeczeń i stresu. Można to zrobić w sposób łatwy i… nie boje się użyć tego słowa, PRZYJEMNY. Można schudnąć, jedząc jednocześnie ulubione potrawy i produkty. Czy to nie jest przyjemne? W piątek wieczorem pizza, na wakacjach lody, a podczas wieczornej imprezy piwo lub wino – dlaczego nie? To nie jest nic złego, nawet podczas odchudzania! Zapamiętaj moje motto: najbardziej liczy się człowiek, a nie dieta.

KIM JESTEM?

Nazywam się Mateusz Kusztal i jestem dietetykiem oraz specjalistą psychodietetyki. W swojej pracy pomagam osobom odchudzającym się, sportowcom oraz wspieram tych, którzy cierpią na zaburzenia odżywiania. Oprócz studiów na kierunku żywienie człowieka, które ukończyłem na Uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu, zrealizowałem praktyki i staż zawodowy z psychodietetyki w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z dziedzin: dietetyki, technologii żywności, psychologii oraz sportu, dzięki czemu potrafię skutecznie współpracować ze swoimi klientami. Uważam, że kluczem to trwałego i skutecznego odchudzania jest zdrowy rozsądek.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Redukcja zbędnych kilogramów

Zmiana nawyków żywieniowych

Nawiązanie zdrowych relacji z jedzeniem

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Źle się czujesz ze swoim ciałem? Męczy Cię ciągłe myślenie o jedzeniu? Marzysz o mniejszym rozmiarze ubrań? Rozumiem to doskonale.

Chciałbym Cię zapewnić, że we współpracy ze mną nie ma miejsca na gotowe diety z szuflady, detoxy czy suplementy diety na odchudzanie. Pracuję według sprawdzonych metod i pokazuję jak zbudować dobre relacje z jedzeniem.
Czy musisz być na diecie? Nie! Istnieją inne sposoby na redukcję masy ciała i zmianę nawyków żywieniowych, niż ścisły jadłospis. Nie musisz się martwić czy będziesz w stanie przestrzegać diety. Boisz się, że to co Ci przygotuję nie będzie smaczne? Bez obaw, w układaniu jadłospisów czy planów żywieniowych podążam zawsze za Tobą! Dużo pracujesz i nie masz za dużo czasu na gotowanie? Wtedy rozwiązanie będzie smaczne i proste. Jesteś smakoszem i lubisz spędzać czas w kuchni? Wtedy popracujemy nad czymś, co kulinarnie na pewno Cię zadowoli! Pamiętaj, na zachcianki również znajdzie się miejsce 🙂

KONTAKT DO MNIE

ŚLEDŹ MNIE W SOCIAL MEDIACH