Food Secrets – Zdrowa zmiana na dobre

O PORADNI

PORADNIA DIETETYCZNA FOOD SECRETS

Poradnia dietetyczna „Food Secrets” jest miejscem, w którym najbardziej liczy się człowiek, a nie dieta. To przecież jedzenie jest dla człowieka, a nie człowiek dla jedzenia. Priorytetem w pracy z Tobą będzie indywidualne podejście do Twoich problemów i celów. Nie chodzi jedynie o ułożenie diety z produktów, które lubisz, ale o dostosowanie planu do Twoich potrzeb i możliwości.

Kompleksowe podejście w Poradni opiera się na odpowiednio skomponowanej ofercie i starannie dobranych narzędziach. Współpraca z Tobą nie będzie ograniczała się jedynie do przekazania jadłospisu i okresowego ważenia, ale będzie również bazować na edukacji i wspólnym omawianiu Twoich sukcesów i potknięć.

Poradnia dietetyczna Food Secrets została stworzona, aby promować zdrowy styl życia i pomagać w takich problemach jak: nadwaga, otyłość, alergie pokarmowe czy choroby dietozależne. Kobiety w ciąży, osoby starsze czy sportowcy również otrzymają fachową poradę. Food Secrets jest po to, aby motywować, doradzać i wspierać.